Tile

Nabídka práce

SERVISNÍ PRACOVNÍK -BETONÁREK A LOMŮ

POŽADUJEME:

  • minimálně odborné učiliště
  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • základní svářečský kurz – svařování materiálu metoda 111 – výhodou
  • manuální zručnost s ruční bruskou
  • ochotu cestovat
  • ŘP sk. B výhodou – NE PODMÍNKOU

NABÍZÍME:

  • práce na HPP nebo ŽL
  • odpovídající platového ohodnocení dle zkušeností
  • ŽL od 210 – 260,-Kč / hod
  • možnost osobního i profesního rozvoje
  • dotované stravování – diety v max. možné výši

Pokud máte o uvedenou pozici zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis na docekal@techmont-cz.eu

SVÁŘEČ

POŽADUJEME:

  • vyučení v oboru
  • základní svářečský kurz – svařování materiálu metoda 111,
  • praxe v oboru výhodou

NABÍZÍME:

  • odpovídající platového ohodnocení od 35.000,-Kč – do 80.000,-Kč

Pokud máte o uvedenou pozici zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis na docekal@techmont-cz.eu

ZÁMEČNÍK

POŽADUJEME:

  • SOU v oboru strojním, zámečník výhodou
  • praxi na obdobné pozici
  • spolehlivý a zodpovědný přístup
  • ŘP sk. B, průkaz na VZV a vazačský průkaz výhodou – NE PODMÍNKOU

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností ŽL od 160 – 220,-Kč / hod
  • propracovaný systém odměňování
  • možnost profesního růstu
  • dotované stravování – diety v max. možné výši

Vedoucí projektu – Dočasně pozastaveno

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kompletní zajištění technologické přípravy výroby, montáže, realizace zakázky
  • zpracovává kompletní cenové nabídky
  • provádí kontroly jakosti a technických zkoušek
  • ověřuje správné postupy výroby, spolupracuje na realizaci zakázky
  • provádí technický dozor na pracovišti

POŽADUJEME:

  • minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce v MS Office
  • praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • dobré organizační a komunikativní schopnosti
  • schopnost rychle se učit
  • důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu, pečlivost
  • AJ – výhodou
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající platové ohodnocení od 35.000 – 100.000,-Kč
  • možnost výkonnostních odměn procenta ze zisku zakázky
  • služební auto i k soukromým účelům
  • mobilní telefon neomezené volání
  • notebook
  • dovolená dle zákoníku práce
  • dotované stravování – stravenky

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin